Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) підтверджує видатні результати 2019 року

2020-04-30

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) підтверджує видатні результати 2019 року

Попередні показники за 2019 рік, які були опубліковані 17 березня 2020 р., підтверджено публікацією річного звіту Групи. Керівництво впевнене, що Група зможе стримувати наслідки коронавірусної кризи завдяки своїй міцній базі капіталу, позитивним результатам попередніх років та суворому виконанню програми управління «Порядок денний 2020».

 

Страхові платежі понад 10 млрд євро та прибуток (до оподаткування) понад 0,5 млрд євро

У 2019 році загальний обсяг премій VIG збільшившись на 7,7% та досяг нового рекордного рівня - 10,4 млрд євро. Прибуток (до оподаткування) збільшився на 7,4% до приблизно 522 млн євро, а чистий прибуток підскочив на 23% до 331,3 млн євро. Комбінований коефіцієнт значно покращився до 95,4% (-0,6 процентних пункти).

 

Міцні основи для подолання впливу коронавірусу

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) в змозі вирішити наслідки кризи COVID-19. «В результаті коронавірусної кризи ми опинилися у винятковій глобальній економічній ситуації, яка, звичайно, не залишить нас незачепленими. Але я вважаю, що три фактори дають нам підстави бути впевненими, що ми будемо вирішувати ці унікальні обставини максимально ефективно. По-перше, ми були достатньо успішними в останні роки, і наш баланс за 2019 рік також був сильним. По-друге, наша база капіталу дуже солідна. По-третє, ми розпочали програму управління «Порядок денний 2020» у 2017 році, щоб підвищити прибутковість та нашу здатність вирішувати майбутні виклики, і в цьому році ми продовжуватимемо реалізовувати введені нами заходи,» пояснила генеральний директор Елізабет Штадлер. Коефіцієнт платоспроможності Групи залишився дуже високим на кінець 2019 року і становив 210%. Початкові прогнози на перший квартал 2020 року передбачають, що таке співвідношення залишиться на твердому рівні в нижньому кінці визначеної зони комфорту від 170% до 230%.

 

Постійний моніторинг ринку

Спостереження за ринками, на яких працює VIG, показало очікуваний спад нового бізнесу та підтвердило, що страхування все частіше відбувається онлайн. «Ми бачимо, що масштабні заходи щодо діджіталізаціі, впроваджені в ході «Порядку денного 2020», окупаються,» додала Елізабет Штадлер, зазначивши, що це поле набуде ще більшого значення через коронавірусну кризу. Навіть незважаючи на те, що прогнози показують, що пандемія COVID-19 суттєво не вплинула на результати першого кварталу 2020 року, наразі неможливо передбачити, як виглядатиме решта цього року. «Ми свідомо витрачаємо свій час, щоб створити чіткішу картину впливу кризи COVID-19 на страховий бізнес групи. На даний момент ми не можемо оцінити кількісний вплив на результати цього року, тому ми не можемо надати прогноз на решту 2020 року,» сказала Елізабет Штадлер.

 

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2020/08_VIG_results_and_Annual_Report_2019_en.pdf

***

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) - провідна страхова Група Австрії, а також Центральної та Східної Європи. Близько 50 компаній у 30 країнах світу створюють Групу з давніми традиціями, сильними брендами і тісними відносинами з клієнтами. VIG має майже 200-річний досвід роботи в страховому бізнесі. Більше 25 000 співробітників Віденської страхової групи (Wiener Versicherung Gruppe) піклуються про щоденні потреби понад 22 мільйонів клієнтів. Акції VIG котируються на Віденській фондовій біржі з 1994 року та отримали рейтинг A+ зі стабільними прогнозами визнаного міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's. Це найкращий рейтинг всіх компаній ATX, провідного індексу Віденської фондової біржі.