СК "Українська страхова група" виплатила 126 млн. грн.

2020-05-04

СК «Українська страхова група» виплатила 126 млн. грн. страхового відшкодування компанії «Миронівський хлібопродукт» за договором обов’язкового страхування цивільних повітряних суден

 

06.09.2018 р. в районі острову Труханів у м. Києві сталося аварійне падіння гелікоптеру Eurocopter EC145, що належить ПрАТ «Миронівський хлібопродукт».

Гелікоптер підприємства, згідно з вимогами чинного законодавства, був застрахований в ПАТ «СК «Українська страхова група» за договором обов’язкового страхування цивільних повітряних суден.

Договором страхування покривались ризики повної загибелі та пошкодження повітряного судна, у тому числі окремих частин, систем та елементів конструкцій, під час руління, у повітрі чи на землі (у т. ч. на стоянці).

В процесі врегулювання страхового випадку безпосередню участь приймали фахівці «Української страхової групи», представник компанії «Миронівський хлібопродукт» та залучені експерти компанії «Юнайтед Лосс Аджастер» (офіційного представника «Sedgwick» та «Cunningham Lindsey» в Україні).

Злагоджена спільна робота всіх сторін при проведенні чисельних експертиз та виконанні дій з оцінки збитку дозволила СК «Українська страхова група» у найкоротші терміни врегулювати цей складний страховий випадок і в повному обсязі здійснити виплату страхового відшкодування.

Загальна сума отриманого МХП страхового відшкодування склала 126 млн. грн.