Премії Vienna Insurance Group зростають у першому кварталі 2020 року

2020-05-21

Незважаючи на вдалий початок року, вплив пандемії COVID-19 очікується з другого кварталу 2020 року

Премії зросли до 3,1 млрд євро (+7,2%)

Прибуток (до оподаткування) зменшується до 121,9 млн євро (-4,4%)

Чистий результат збільшується до 85,8 млн євро (+2,8%)

Комбінований коефіцієнт 95,1% (-1,7 процентних пункту)

 

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) отримала позитивний результат бізнесу в першому кварталі 2020 року. «Ми зафіксували дуже хороший старт на початку року, зі значним збільшенням премій. Це було зумовлено сильними результатами у січні та лютому 2020 року, що суттєво компенсувало початкові наслідки обмежень, введених у середині березня в битві проти COVID-19. Збитки через зменшення нового бізнесу в першу чергу будуть помітні, починаючи з другого кварталу 2020 року, і, як очікується, триватимуть до кінця фінансового року», пояснила генеральний директор Елізабет Штадлер. З початку травня офіси в країнах, де працює група VIG, поступово почали відкриватися. Пункти обслуговування знову без обмежень стають доступними для клієнтів, за умови дотримання відповідних заходів безпеки.

 

Збільшення премій

Загальний обсяг премій за перші три місяці 2020 року досяг 3,1 млрд євро. Це відповідає збільшенню на 7,2% порівняно з першим кварталом 2019 року. Зростання премій було зафіксовано у всіх сферах бізнесу в першому кварталі цього року. Лише сегмент страхування життя зафіксував двоцифрове зростання (+29,8%). В Австрії та Польщі зафіксовані найвищі абсолютні збільшення премій.

 

Стабільний результат

Перший квартал 2020 року завершився позитивно, дещо нижчий прибуток (до оподаткування) - 121,9 млн євро (-4,4%) та дещо більший чистий прибуток (після сплати податків) - 85,8 млн євро (+2,8%), незважаючи на затухаючі ефекти від пандемії COVID-19.

 

VIG Group поступово повертається до «нового нормального»

В травні, враховуючи місцеві положення та вимоги щодо обмежень офісних операцій, поступово знімаються обмеження для працівників, більшість з яких працювали віддалено. Основна увага приділяється забезпеченню обслуговування клієнтів з дотриманням суворих правил для охорони здоров’я та безпеки.

 

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://www.vig.com/fileadmin/web/Investor_Relations/News/IR_News/2020/englisch/200520_-_IR_News_VIG_results_Q1_2020__IR_.pdf

***

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) - провідна страхова Група Австрії, а також Центральної та Східної Європи. Близько 50 компаній у 30 країнах світу створюють Групу з давніми традиціями, сильними брендами і тісними відносинами з клієнтами. VIG має майже 200-річний досвід роботи в страховому бізнесі. Більше 25 000 співробітників Віденської страхової групи (Wiener Versicherung Gruppe) піклуються про щоденні потреби понад 22 мільйонів клієнтів. Акції VIG котируються на Віденській фондовій біржі з 1994 року та отримали рейтинг A+ зі стабільними прогнозами визнаного міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's. Це найкращий рейтинг всіх компаній ATX, провідного індексу Віденської фондової біржі.