Vienna Insurance Group збільшує премії в першій половині 2020 року

2020-08-28

Vienna Insurance Group збільшує премії в першій половині 2020 року

Гарні результати, незважаючи на наслідки від COVID-19

Обсяг премії збільшився на 2,4% до 5,6 млрд євро
Прибуток (до оподаткування) досяг 201,2 млн євро
Комбінований коефіцієнт покращився до 95,5%
Коефіцієнт платоспроможності 183,1% станом на 30 червня 2020 року

 

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) досягла задовільних результатів у першій половині 2020 року, незважаючи на продовження пандемії COVID-19. «Незважаючи на виняткову ситуацію, в якій світ опинився через COVID-19, ми досягли збільшення премій, покращення комбінованого коефіцієнта та коефіцієнта платоспроможності до 183%. Я вважаю, що наші сильні капітальні ресурси та вражаючий баланс за 2019 рік, а також послідовне продовження «Порядку денного 2020» є дуже хорошою основою для того, щоб ми могли подолати завдання, що стоять перед нами. Великі інвестиції, які ми зробили в цифрову трансформацію, особливо окупилися в цьому відношенні. Ми бачимо в нас гарні можливості для успішного продовження наших ділових операцій. Проте, через пандемію, ми повинні очікувати її вплив на подальший розвиток нашого бізнесу для решти цього року. Через постійну невизначеність у всьому світі наразі неможливо зробити прогноз для бізнесу на кінець року», пояснила генеральний директор Елізабет Штадлер.

 

Особливо зросли премії в non-life бізнесі

 

На обсяг премій сильно вплинули різні обмеження на ринках VIG, що призвело до суттєвого зниження нового бізнесу, особливо у другому кварталі. У той же час можна було помітити, що на наступній фазі послаблення обмежень на деяких ринках премії повернулися до рівнів до початку пандемії COVID-19. Широке розмаїття Групи та потужний старт на початку 2020 року є причиною зростання обсягу премій до 5 577,4 млн євро в першій половині 2020 року, що на 2,4% більше ніж в попередньому році. Особливо значне збільшення обсягу премій на 7% було зафіксовано в сегментах страхування майна та страхування від нещасних випадків за рахунок надходжень з багатьох країн, таких як Польща, Румунія, Словаччина та Австрія. В сегменті медичного страхування також відбулося підвищення премії на 2,6%. Автострахування, на яке особливо вплинули обмеження від COVID-19, залишалося стабільним із обсягом премії на тому ж рівні, що і в попередньому році.

На результати впливають ефекти COVID-19

Фінансовий результат у першій половині 2020 року становив 388 млн євро, що на 8,3% менше, ніж у попередньому році. Результат до оподаткування на рівні 201,2 млн євро на 21,8% нижчий, ніж був у попередньому році.

Комбінований коефіцієнт Групи на рівні 95,5% на 0,9 процентних пунктів нижчий, ніж у попередньому році.

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитись за наступним посиланням:
https://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2020/16_VIG_results_HY_2020_en.pdf

***

Vienna Insurance Group (Wiener Versicherung Gruppe) - провідна страхова Група Австрії, а також Центральної та Східної Європи. Близько 50 компаній у 30 країнах світу створюють Групу з давніми традиціями, сильними брендами і тісними відносинами з клієнтами. VIG має майже 200-річний досвід роботи в страховому бізнесі. Більше 25 000 співробітників Віденської страхової групи (Wiener Versicherung Gruppe) піклуються про щоденні потреби понад 22 мільйонів клієнтів. Акції VIG котируються на Віденській фондовій біржі з 1994 року та отримали рейтинг A+ зі стабільними прогнозами визнаного міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's. Це найкращий рейтинг всіх компаній ATX, провідного індексу Віденської фондової біржі.