Vienna Insurance Group збільшує премії та прибуток у І кварталі 2019 року

2019-05-22

Двозначні темпи зростання в медичному страхуванні

 

 

Vienna Insurance Group продовжила зростання в І кварталі 2019 року. Суттєве збільшення премій і прибутку (до сплати податків) показує, що результати відповідають графіку та поставленим на 2019 рік цілям. Комбінований коефіцієнт зафіксував невелике стихійне збільшення.

 

«Ми можемо озирнутися на успішний перший квартал 2019 року, результати якого, безумовно, відповідають нашим очікуванням. Таким чином, ми дотримуємося наших цілей досягти обсягу премії 9,9 мільярда євро та прибутку (до сплати податків) від 500 до 520 мільйонів євро у 2019 році», - пояснила Елізабет Штадлер, генеральний директор Vienna Insurance Group.

 

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитись за наступним посиланням:

https://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2019/09_VIG_results_Q1_2019_en.pdf

 

***

Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова Група Австрії, а також Центральної та Східної Європи. Близько 50 компаній у 25 країнах світу створюють Групу з давніми традиціями, сильними брендами і тісними відносинами з клієнтами. VIG має майже 200-річний досвід роботи в страховому бізнесі. Нараховуючи більше 25000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ринках Австрії і країн Центральної та Східної Європи. Компанія займає відмінну позицію, для використання довгострокових можливостей зростання в регіоні. Це робить Vienna Insurance Group кращою рейтинговою компанією за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.