СК "ПЕРША" виплатила за договором автоцивілки 200 тис грн

2019-06-21

Страхова компанія «Перша» виплатила за Договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України 200 тис грн.

Дорожньо-транспортна пригода сталася у селищі Ременів, Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Під час руху застрахованого транспортного засобу - сідельного тягача марки «MERCEDES-BENZ» та напівпричепа марки «WZM», у напівпричепа відірвалося ліве заднє колесо, яке перетнуло зустрічну смугу і на узбіччі збило жінку-пішохода.

Водій виявив відсутність колеса не відразу, а коли побачив - повернувся на місце події, де вже працювали співробітники поліції.

В ході проведення досудового розслідування були призначені та проведені судово-медична експертиза тіла загиблої, а також технічного стану автопоїзда.

Жінка загинула від отриманих травм: перелому основи склепіння та лицевих кісток черепа.

За результатами технічної експертизи, кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань закрите у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення.

Страхова компанія «Перша» виплатила сім’ї загиблої жінки максимальне страхове відшкодування, передбачене умовами даного Договору.