Прес-реліз СК "Перша"

2020-09-16

СК «ПЕРША» виплатила майже 100 тисяч за договором «автоцивілки»

 

Страхова компанія «Перша» виплатила майже 100 тисяч гривень за договором «Автоцивілки».

Перед виконанням повороту ліворуч водій забезпеченого транспортного засобу не переконався в безпечності маневру і  не поступився дорогою автомобілю Nissan, який рухався назустріч, в результаті чого скоїв з ним зіткнення. На щастя, обійшлося без постраждалих - проте транспортні засоби зазнали суттєвих пошкоджень.

Довідково: за 1 півріччя 2020 року компанія «Перша» за договорами страхування «Автоцивілки» здійснила 762 страхових виплати на загальну суму 17 млн.грн.

 

СК «ПЕРША» виплатила майже 100 тисяч за пошкоджений причіп

 

Страхова компанія «Перша» виплатила майже 100 тисяч гривень за договором страхування перевізника.

Внаслідок ДТП, що мала місце на Тернопіллі, був пошкоджений причіп, де перевозився вантаж - технічна сажа у м’яких контейнерах (бігбегах). Частина упаковок внаслідок аварії випала на проїжджу частину і розірвалася.

Довідково: за 1 півріччя 2020 року компанія «Перша» за договорами страхування відповідальності перевізника здійснила 33 страхових виплати на загальну суму 2,6 млн грн.

 

СК «ПЕРША» виплатила майже 123 тисячі за договором «каско»

 

Страхова компанія «Перша» виплатила 123 тисячі гривень за договором страхування КАСКО.

Страхова подія сталася на Волині. Під час руху водій застрахованої вантажівки MAN не впорався з керуванням, в результаті чого скоїв зіткнення з транспортним засобом, який рухався в зустрічному напрямку.

Довідково: усього за 1 півріччя 2020 року компанія «Перша» за договорами КАСКО здійснила 400 страхових виплат на загальну суму 16 млн грн.

 

СК «ПЕРША» виплатила понад 80 тисяч за договором «каско»

 

Страхова компанія «Перша» виплатила понад 80 тисяч гривень за договором страхування КАСКО.

Пошкоджень в результаті ДТП, що сталася на Львівщині, зазнав автомобіль Tesla3, застрахований в СК «Перша». Електрокар наздогнала «нетерпляча» «Skoda Fabia», чий водій не дотримувався безпечної швидкості та дистанції руху.